ye Girii
Pencereyi kapat

General Mobile Discovery Elite Kullanc Yorumlar

Konusu Konu D forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an General Mobile Discovery Elite Kullanc Yorumlar konusunu incelemektesiniz. Bu konu alalm, discovery, elite, general, kullananlar, kullanici, kullanc, lite, mobile, yorumlari, yorumlar General Mobile Discovery Elite Kullanc Yorumlar ve kullananlar General Mobile Discovery Elite zellikleri 8 MP

Bu konu 1120 kez grntlendi ve 3 yorum yazld.

paradox - ait Kullanc Resmi (Avatar) Member
    yelik tarihi
    15-07-2011
    Tecrbe Puan
    9

General Mobile Discovery Elite Kullanc Yorumlar

General Mobile Discovery Elite Kullanc Yorumlar ve kullananlar

General Mobile Discovery Elite zellikleri

8 MP AutoFocus Selfie Kamera
    16 MP Flal Ana Kamera
    5,5in, 401ppi, LTPS, Gorilla Glass 3 Ekran
    Snapdragon 4 ekirdek 2,2GHz
    3GB GB Ram
    Android 4.2 Jelly Bean

Fiyat: 1299 TL

arkadalar general mobilenin yeni kartt elite modelini alan varm telefonun zelliklerini ok met ediyorlar ama radyo yokmu telefonun hz ve yazlm hakknda bilgi verecek olan varm kullanc yorumlarn bekliyorum

paradox evrimd

metas - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    29-03-2014
    Tecrbe Puan
    0

paradox Nickli yeden Alnt
    arkadlar general mobilenin yeni kartt elite modelini alan varm telefonun zelliklerini ok met ediyorlar ama radyo yokmu telefonun hz ve yazlm hakknda bilgi verecek olan varm
    Gezinirken atn konuyu grdm telefonu kt gibi alm bulunmaktaym bundan nce S4 kullanyordum Elite S4' eziyor her konuda.zellikleri met edildii kadar deilde daha iyi .Bu telefonun trkiyedeki tek rakibi Note 3 tr.Antutu tesitine bakarsan onuda geebiliyor.Yeni kan S5 modeli trkiyeye Exynos ilemci ile gelecek ve bu ilemci Elitedeki S800 ilemciden daha iyi deil ki 2gb ram var.Bu telefonun kameras lumia 1020 ile yarr n kameras dnyada tek zaten . Fiyat olarak bakarsak 1299 tl fiyatdr.Dier tepe modeller 2000 den aa deildir.Ben okadar para vermem diyorsan 999Tl ile 2Gb ram 16gb hafzal srm gelecek dier herey ayn.Birazdaha beklersen eer mays ay civar S805 li ilemci ile gelecek 2.5Ghz hznda en iyi ilemci uan bu ve bu ilemcili Tel trkiyede yoktur.BRAZ UZUN OLDU AMA OLSUN.
    metas evrimd

paradox - ait Kullanc Resmi (Avatar) Member
    yelik tarihi
    15-07-2011
    Tecrbe Puan
    9

metas Nickli yeden Alnt
    Gezinirken atn konuyu grdm telefonu kt gibi alm bulunmaktaym bundan nce S4 kullanyordum Elite S4' eziyor her konuda.zellikleri met edildii kadar deilde daha iyi .Bu telefonun trkiyedeki tek rakibi Note 3 tr.Antutu tesitine bakarsan onuda geebiliyor.Yeni kan S5 modeli trkiyeye Exynos ilemci ile gelecek ve bu ilemci Elitedeki S800 ilemciden daha iyi deil ki 2gb ram var.Bu telefonun kameras lumia 1020 ile yarr n kameras dnyada tek zaten . Fiyat olarak bakarsak 1299 tl fiyatdr.Dier tepe modeller 2000 den aa deildir.Ben okadar para vermem diyorsan 999Tl ile 2Gb ram 16gb hafzal srm gelecek dier herey ayn.Birazdaha beklersen eer mays ay civar S805 li ilemci ile gelecek 2.5Ghz hznda en iyi ilemci uan bu ve bu ilemcili Tel trkiyede yoktur.BRAZ UZUN OLDU AMA OLSUN.
    cevabn iin teekkr ederim kamera fotoraf kalitesi sence 16 mp olmasnda ramen spermi yoksa normalmi, ekran parlakl nasl canl bir grnt sunabiliyormu birde radyo varm bu telefonda hani yazlmsal deilde donanmsal olarak koayabiliyor nceki discoveryde radyo donanmsal olarak vard
    paradox evrimd

sedat27 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    29-06-2011
    Tecrbe Puan
    10

bende bu telefondan almay dnyorum fiyat ve zellik asndan en iyisi diyebilirim
    sedat27 evrimd