ye Girii
Pencereyi kapat

Konusu Sa Sorular forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an Salarm dklyor konusunu incelemektesiniz. Bu konu salarm ar dklyor, salarm ok dklyor, salarm dklyor hangi doktora gitmeliyim, salarm dklyor ve uzamyor Benim baya gr salarm vard bazen salarmda ara ara dklmeler oluyordu dr gidiyordum. Bi gidiimde dr bana plecenta

Bu konu 1189 kez grntlendi ve 1 yorum yazld.

meto06 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    06-04-2013
    Tecrbe Puan
    0

Salarm dklyor

Benim baya gr salarm vard bazen salarmda ara ara dklmeler oluyordu dr gidiyordum. Bi gidiimde dr bana plecenta ampuan ve rogain sa kartc losyon verdi. Bunlar kullandm zamanlar baz arkadalar sama ne yaptm ve byle olduunu yani gr olmasnn srr ne diye soruyolard. Bende kullandm rnleri sylyordum ama yap olarakta salarm skt veya buna yatknd.
    Her ay alrdm bu losyonu ama sklmtm devaml almaktan ve para vermekten. Braktm. Bi gn salarm kestirdim o kestirmeden sonra salarm azald kalnl seviyesi o gr hali gitti. Yine dr gittim erkek tipi sa dklmesi olduunu ama ok almalar olmad iin bi ampuanla gnderdi beni. Oysaki ben yine sa kartc losyon lullanmak istiyordum nk dolgun bi grntde veriyordu saa ok grletirmese bile.
    Neyse kullanmadm daha ama ondan sonra salarm hi eskisi gibi gr ve salkl olmad. Ama ok ktde deildi.

Son 2 senedir kafam kepekten kurtaramyordum ykyordum hala kepek dklyordu. Bi zaman sonra salarm hem canszlat hem iyice ald yanlar falan. Ama bu sefer felaketti. Dr gittim samda seboroit dermatit denen bi hastalk olduunu syleyip pantagor ila, bemiks evigen vitamin karm, minoxil sa kartc, bide bi tane spray ve perhiz verip gnderdi. 2-3 ay uyguladm yaptm ama para dayanmyorki arkada 3 kutu pantogar alacan dedi ben 2 kutu ancak alabildim. biraz dzeldi braktm.
    ama yine samdan alnmdan pul pul dklmeler, alnm yalanyor, salarm cansz dklyor. kafayada ok takyorum.
    bazen sarmsak ya, rek otu ya, badem ya yani baz ya ve vitaminleri kullanyorum hani salarm grletirsin beslesin diye diyorum acaba bunu yaparken bu hastalk daha m azyor.
    minoxil alp kullanacam hem para hem doal deil diyorum.

ka tane ampuan kullandm bu hastalk yznden. daha da kullanacam heralde. en son T/Gel diye bi ampuan kullanyorum ama hala pul pul eyler dklyor. cansz. salarm gitti

hem bu hastala iyi gelecek hemde salarm grletirecek doal ve maddi adan kasmayacak birey istiyorum ben. birde ampuanlarda kimyasal maddeler var diyolar. insan ampuandan bile souyor, sabun kullanas geliyor.
    meto06 evrimd

meto06 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    06-04-2013
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: sam dklyor ne yapmalym

yunus Nickli yeden Alnt
    Evet hocam siz en byk tecrbeyi burda yakalamsnz neden mi ??? hocam siz Rogaine den tutunde losyonlar akadar ampuan eitlerine kadar kafanzda baya bir deneme yapmnz sanrm deneme tahtas olmu.. Rogaine sonucunuza evet bende katlyorum genelde daha nce rogaine kullanan arkadalar ok gzel sonular ald imdi ayn sonu alamyorlar yada tedaviler eksik kalyor snrl burda tedavi seenei..Ama tedaviden vazgemeyceiz...Kullandnz ampuanlar yalar yazabilirsminiz.
    rek otu ya
    sarmsak ya
    badem ya
    sonra sa bakm ya aktardan
    birde berberimin cansz salar iin formule ettii ev yapm bi ya

ampuanlar
    tto sa sorunlar iin ampuan
    farmasi sarmsak zl ampuan
    sebamed ampuan
    Neutrogena - T Gel ampuan

yalnz yalar ok sk yapmadm.

bu en son yazdm ampaunda iyi gelmezse vichy yeil kutu ampuan bu hastala iyi geliyormu diye duydum ama..

valla deneme tahtasna dndm gerekten bide kime inanp ne alacam ardm artk. bktm artk inan
    meto06 evrimd

Bu Konudaki Etiketler

salarm ar dklyor , salarm ok dklyor , salarm dklyor hangi doktora gitmeliyim , salarm dklyor ve uzamyor

Etiket Bulutu Ana Sayfas