ye Girii
Pencereyi kapat

Konusu Sa Ekimi Sorular forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an sa kestirmeden sa ekimi. konusunu incelemektesiniz. Bu konu ekimi, kestirmeden, sa Merhaba arkadalar. Ben devaml toppik kullanan biriyim. son gnlerde sam iyice seyreldii iin sa ektirmeyi

Bu konu 2244 kez grntlendi ve 6 yorum yazld.

haydabre - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    19-11-2012
    Tecrbe Puan
    12

sa kestirmeden sa ekimi.

Merhaba arkadalar.

Ben devaml toppik kullanan biriyim. son gnlerde sam iyice seyreldii iin sa ektirmeyi dnyorum. Fakat sa ekiminde salarmz kestikleri iin ve salarm uan 8-10 cm uzunluunda olduu iin, eski haline dnmek iin evden 7-8 ay boyunca kmamam gerekiyor.

Benim sorum u. Sa kesimi olmadan sa ekimi yaptrabiliyormuyuz ? yada sa kestirmeden seans, seans sa ekimi yaptrabilirmiyiz ? Dar alana sa ekimi diye bir ey var yanlara sa ekiminde sanrm sa kesimi olmuyor.

Bu konuda bilgisi olan arkadalardan bilgi rica ediyorum.
    haydabre evrimd

setr - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    30-11-2011
    Tecrbe Puan
    13

dar bir alana ekimde olabilir ama yinede alm blgesinde ksaltma yaplmas gerekecektir.
    ilk balarda 1 numara ksald iin ok ksalm oluyor ama tahminen 2 en fazla 3 ay sonra 3 cm seviyesine gelecei iin normale dnyor.
    setr evrimd

yelik tarihi
    19-11-2012
    Tecrbe Puan
    12

evet zaten sorunda orada. dediim gibi toppik kullandm iin daha nce evremden kimseye sylemedim. imdi bu ekildede sa ekiminin fark edilmemesi iin sadece evimde 2 ay kalabilirim.
    haydabre evrimd

pakito - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    20

ayn durumu bende yaadm..sa ektirmeden nce mutlaka 1 numara yapyorlar ekimciler..ama evden 2 ay kmcam diyorsan salarn dzelir pek anlamazlar..seyrek kalr 2 ay sonunda sadece..
    pakito evrimd

hk06 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    01-10-2012
    Tecrbe Puan
    0

Hakan DOANAY da ensedeki salar 5-6 cm uzunluunda olursa bir ksmn keserek kalan yerleri kamufle edip greftleri ordan alyolarm. Bana getiimiz hafta yaplan ilemde var olan salar kesmeden daha nce malatyada yaar aykan n yapt herbiri bi yne bakan kkleri karp onu st ksmda uzun salarn arasndaki seyrekliklere yerletirdiler. Malatya da sa ekimi balnda resim paylatm bi bakn yardmc olur kanaatimce.
    hk06 evrimd

yelik tarihi
    19-11-2012
    Tecrbe Puan
    12

hk06 paylatn resmin linkini verirmisin. Ben bulamadm ?
    haydabre evrimd

hk06 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    01-10-2012
    Tecrbe Puan
    0

hk06 evrimd

Bu Konudaki Etiketler

ekimi , kestirmeden , sa

Etiket Bulutu Ana Sayfas