ye Girii
Pencereyi kapat

Dr Serdar Gkrem Sa Ekimi Resimlerim

Konusu Sa Ekimi Sonular forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an Dr Serdar Gkrem Sa Ekimi Resimlerim konusunu incelemektesiniz. Bu konu ankara international, do.dr., ecm, estetik, gkrem, merkezinde, sa ekimi, serdar Merhaba arkadalar 21yandaym ve 12-13 yandan beri salarmla sorun vard. ok ey denedim ilalar kullandm ama

Bu konu 14978 kez grntlendi ve 27 yorum yazld.

demircelik - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    11-08-2012
    Tecrbe Puan
    0

Dr Serdar Gkrem Sa Ekimi Resimlerim

Merhaba arkadalar 21yandaym ve 12-13 yandan beri salarmla sorun vard. ok ey denedim ilalar kullandm ama malesef randman alamadm. Sonunda renim grmekte olduum Tp fakltesindeki plastik cerrah hocamn tavsiyesiyle ankarada ECM Estetik Merkezinde (Ankara nternational Sa Ekimi) Do.Dr. Serdar Gkrem hocaya ekim yaptrdm.

Serdar hoca bu konunun Trkiye'deki nadir akademisyenlerinden, kendisinin uluslararas tp dergilerinde sa ekimi ve fue yntemiyle ilgili makaleleri mevcut, bu ynyle ekim yeri tercihimde etkili oldu akas. Sreten biraz bahsedeyim

ncelikle gidip hocayla grtm 4bin greft ekim yaplabileceini syledi. Benim kafamda hi boyer yoktu ama baya seyrekti o yzden varolanlarda kuvvetlendirmek adna ekimden sonra mezoterapi yapacan syledi. Sonrasnda gn aldk ve 10unda ekime gittim.

Ameliyata tam 12de girdim. Ensede deliklerin almas iini Serdar hoca kendisi yapt yaklak 3 saat srd. Daha sonrasnda tepeye deliklerin almasn ve sa kklerinin yerletirilmesini asistanlar yapt hoca ara ara gelip bakyordu. 3 yldr hep birlikte ekip olarak alyorlarm. Olduka hzl elleri vard diyebilirim. Pansumanmla birlikte herey akam 20.30da bitmiti.

uanda samn arkasnda bant var hala st taraflarda kurumu durumda pzt (yarn) ykamaya gitcem onu bekliyorum. Arka taraflarda biraz ac var bugun anestezisi tamamen getii iin olsa gerek.

Ameliyat esnasnda serdar hoca ense tarafndan kk aarken sal deriye giden kann az olduunu syledi. Ve ameliyattan sonra sa botoxu yapalm giden kan artralm dedi sanrm tam olarak hatrlayamyorum ameliyat heyecanyla, yarn konucam. Bu konuyla ilgili billgisiniz varm? veya yaptran ?

Sormam gereken birka soru var size arkada sa alnan blgedeki kzarklklarnz acnz ka gn srd?

Ekim yaplan blgedeki ar ac ka gn srd?

Dardan baktnda bir kii krmz krmz ben ekim yaptrdm diye baryormuydu sanz? Baryosa ka gn yleydi ?

bundan sonraki sreci ayrntl anlatrm umarm size iyi akamlar herkese

Ekli Kk Resimler Ekli Kk Resimler IMG_2131.jpg   IMG_2177.jpg  
    demircelik evrimd

fr4nk - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    02-06-2012
    Tecrbe Puan
    14

ncelikle gemi olsun. Benim ekimimde kanli gecmisti ama sizinkide kanli epey. Yanz ok gen aslnda ama demkki ihtiya vardi. Bu arada ekim ncesi fotolarda koyarsanz daha salkl yorum yapabiliriz. Hayrl olsun.
    fr4nk evrimd

pakito - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

gemi olsun umarm istediiniz gibi olur? sorularnz kiiden kiiye deiiyor..10 gnde benim hi anlalmayacak hale geldi ar sz 2. gnde geti benim.ilk ykamadan sonra ok rahatlad kafa...arkada ense blgesi 1 ay geti ve ileri krmz renk hala gemedi ve salarda kt ama seyrek az biraz kta belli oluyor ense.apka ile geziyorum..
    pakito evrimd

yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

resat345 Nickli yeden Alnt
    ilk defa byle kanlama gryorum gecms olsun
    benim resimlerdede bakarsanz ekimden 15 dakika sonra ektim hi byle bir durum yoktu...
    pakito evrimd

Krofesyonel - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    07-06-2012
    Yer
    Ankara
    Tecrbe Puan
    22

Hayrl olsun, inallah ekim sonras sreci en rahat ekilde atlatrsnz.
    Kanlanma ve sorduunuz sorular her kiiye gre deiiyor. Benim imzamdaki konuya bakabilirsiniz fotoraflarm var orda.10-20-30 gnlk, ona gre kendinize de pay biebilirsiniz. Benim ense 10gnde toparlad kendini. Ama ekilen blge hala kzark malesef.
    Esmerseniz iiniz daha kolay oluyor, daha az belli oluyor esmer tende kzarklar.
    Ekim yaptrdm diye barma gn 3-4 gn. Sonrasnda pek biey belli olmuyor.
    Ac sz da benim ilk ykamadan sonra (3.gn) hi kalmad. Hafif kantlar oluyordu.
    Krofesyonel evrimd

yelik tarihi
    11-08-2012
    Tecrbe Puan
    0

Hocam teekkr ederim yorum yapan herkese kanlanma olay bu oralar deldikten 3dk soraki falan otograf ara vermiti doktor orada ektim normaldir heralde birde deiik bi delici kullandn sylemiti bilmiyorum tam olarak ney ondanda olabilir.

Eski fotoraf konusuna gelince belki inanmayacaksnz ama 1 tane bile fotorafm yok byle bir forum olduunu bile sonradan rendim birazckta yediremedimden kellii hi foto ekmedim. Diyebileceim ey benim bu akaklarda alma hi yoktu hatta orada yanlar gibi extra bi grd sam sadece tepe blgede tam ekim yaplan blgede sknt vard ve gszd olan salarda. Hatta yle diyim toppik kullandmda tam katalogluk oluyodu salarm tamamen kelleme olmadndan.

Bu enseye botox olayna ne diyorsunuz ?
    demircelik evrimd

Pall - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    26-07-2012
    Tecrbe Puan
    10

Krofesyonel Nickli yeden Alnt
    Hayrl olsun, inallah ekim sonras sreci en rahat ekilde atlatrsnz.
    Kanlanma ve sorduunuz sorular her kiiye gre deiiyor. Benim imzamdaki konuya bakabilirsiniz fotoraflarm var orda.10-20-30 gnlk, ona gre kendinize de pay biebilirsiniz. Benim ense 10gnde toparlad kendini. Ama ekilen blge hala kzark malesef.
    Esmerseniz iiniz daha kolay oluyor, daha az belli oluyor esmer tende kzarklar.
    Ekim yaptrdm diye barma gn 3-4 gn. Sonrasnda pek biey belli olmuyor.
    Ac sz da benim ilk ykamadan sonra (3.gn) hi kalmad. Hafif kantlar oluyordu.
    Ustam yapmayn etmeyin, ekim yaptm diye barma sresi en az 1 ay hatta belki 2 ay. 1- kzarklktan anlalyor 2- ekilen salar siyah ve sakal gibi srtyor hatrlarsanz bir yaknnz size "kendi san gibi durmuyor sa m ektirdin" diye sormutu. Bana da 17 gn sonunda soran bir kii kt.
    Bunu ak ak yazmalyz yoksa insanlar 4 gnde acsz arsz kzarksz kabuksuz orjinal salaryla gezecekmi hissine kaplp sa ekitirmeye koa koa gidip sonra dan canlar ok sklr. Neyse onu sylemeliyiz.
    2001 ylndan itibaren Finasterid hakknda 11 yldr aratryorum.

Propecia ve Proscar finasterid kullanm hakknda herey :
    http://www.sacimtedavisi.com/threads...da-Her%C5%9Fey
    Pall evrimd

yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

bence 10 gn..ykamalar bittii zaman dar ksanz anlalmaz..1. ayda ok dklme olunca anlalyor..salar berberde makinayla aldrrsanz ben aldrdm ou kii anlamad..zaten anlasalarda sorun olmaz sa ektirdim diyorum anlayana.neden milletten ekineyimkii rahat rahat sylyorum..
    pakito evrimd

Krofesyonel - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    07-06-2012
    Yer
    Ankara
    Tecrbe Puan
    22

Pall Nickli yeden Alnt
    Ustam yapmayn etmeyin, ekim yaptm diye barma sresi en az 1 ay hatta belki 2 ay. 1- kzarklktan anlalyor 2- ekilen salar siyah ve sakal gibi srtyor hatrlarsanz bir yaknnz size "kendi san gibi durmuyor sa m ektirdin" diye sormutu. Bana da 17 gn sonunda soran bir kii kt.
    Bunu ak ak yazmalyz yoksa insanlar 4 gnde acsz arsz kzarksz kabuksuz orjinal salaryla gezecekmi hissine kaplp sa ekitirmeye koa koa gidip sonra dan canlar ok sklr. Neyse onu sylemeliyiz.
    Yok azizim, ilk gnlerdeki kanl grnt iin syledim onu, 3-4 gne geiyor diye..
    Benim ense toparlad ama nler hala kzark diye yazdm zaten.
    pakitonun da dedii gibi ok dklmeden sonraki sre skntl. Hem ekilen sa blgesi seyrek hem kzark olunca dikkat ekiyor.
    Yoksa anlalmaz pek..
    Krofesyonel evrimd

yelik tarihi
    11-08-2012
    Tecrbe Puan
    0

usta suanda inanilmaz kasiniyo bazi yerler uykuya dalamiyorum sabahtan yikamam var dislerim kirilcak skmaktan kendimi kollarimda guc kalmadi bu normalmidir ya da ufaktan dokunarak kasiyabilirmiyim
    demircelik evrimd