ye Girii
Pencereyi kapat

Minoxil Forte Botanik Ecza'dan Alnr m? -Gvenirlii Hk.

Konusu Minoxidil Sorular forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an Minoxil Forte Botanik Ecza'dan Alnr m? -Gvenirlii Hk. konusunu incelemektesiniz. Bu konu alinir, alnr, botanik, eczadan, forte, guvenirligi, gvenirlii, minoxil Fiyatlara baktm gerekten uygun 3 l alnrsa 89 TL gibi acaba orjinallii konusunda bilgisi olan var mdr alnr

Bu konu 5111 kez grntlendi ve 12 yorum yazld.

smallville - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    25-07-2012
    Tecrbe Puan
    0

Minoxil Forte Botanik Ecza'dan Alnr m? -Gvenirlii Hk.

Fiyatlara baktm gerekten uygun 3 l alnrsa 89 TL gibi acaba orjinallii konusunda bilgisi olan var mdr alnr m?

smallville evrimd

pakito - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

gvenilir bir site daha nce alveriim oldu kargo ile 1 gnde geldi..ben baka eyler aldm..hepsibulvarda siteside gvenilir oradada minoxiller ucuz...zaten bunlarn sahipleri falan eczac doktor..
    pakito evrimd

smallville - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    25-07-2012
    Tecrbe Puan
    0

hepsibulvarda baktm daha uygun aradm son kullanma tarihi 2015 dediler.
    smallville evrimd

spesifik - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    20-02-2012
    Tecrbe Puan
    13

eskiden hepsibulvardadan rogan alyordum. imdi de birey gerektii zaman ilk nce onlara bakyorum.siparii verdiim gn kargoya veriyorlar. memnunum ben.
    spesifik evrimd

yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

spesifik Nickli yeden Alnt
    eskiden hepsibulvardadan rogan alyordum. imdi de birey gerektii zaman ilk nce onlara bakyorum.siparii verdiim gn kargoya veriyorlar. memnunum ben.
    bende aynen rogan alyordum tek fiyatna 2 adet imdi dahada ucuzlam minoxlar 3 tanesi 80 e geliyor..bende ilk alrken nasl acaba fln diyordum izmirde bulunduum zaman yerlerine gitmitim zaten izmirde en merkezi yerde eczane yani buras internet zerindende satlar var..
    pakito evrimd

fr4nk - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    02-06-2012
    Tecrbe Puan
    14

Bende hepsibulvardadan bugn rogan aldm 3 er adetlik kampanyadan. Bakalm dediiniz kadar hzl ve sorunsuzmu olacak. Botanik ecza ginsengimi 4 gndr yollamad mesela aradm stokta yok dediler. Sonra bir girdim ikayet.com a hep botanik ecza ikayetleri botanik ecza ile son alveriim oldu bu hepsibulvar eer hzl ve sorunsuz rn yollarsa bundan sonra oradan alrm.
    fr4nk evrimd

yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

fr4nk Nickli yeden Alnt
    Bende hepsibulvardadan bugn rogan aldm 3 er adetlik kampanyadan. Bakalm dediiniz kadar hzl ve sorunsuzmu olacak. Botanik ecza ginsengimi 4 gndr yollamad mesela aradm stokta yok dediler. Sonra bir girdim ikayet.com a hep botanik ecza ikayetleri botanik ecza ile son alveriim oldu bu hepsibulvar eer hzl ve sorunsuz rn yollarsa bundan sonra oradan alrm.
    aynen hocam stokta olmayan mallarda gzkyor galiba sitelerinde sorun kyormu bende okudum ikayetleri..almadan nce telefonla sormak lazm bence bu tr sitelerden alveri yaparken stokta varm yokmu diye..bundan sonra dikkat edelim bilgilendirdiin iin saol...
    pakito evrimd

yelik tarihi
    02-06-2012
    Tecrbe Puan
    14

pakito Nickli yeden Alnt
    aynen hocam stokta olmayan mallarda gzkyor galiba sitelerinde sorun kyormu bende okudum ikayetleri..almadan nce telefonla sormak lazm bence bu tr sitelerden alveri yaparken stokta varm yokmu diye..bundan sonra dikkat edelim bilgilendirdiin iin saol...
    Rica ederim ne demek. Bu arada Rogan ile ilgili ve minoxil forte ierik deitirildiini sylyorlar ve etkisiz olduunu. Trkiyede ise anlarm piman oldum imdi kirkland minoxil sipari etmediime en azndan ierii minoxildir.
    fr4nk evrimd

yelik tarihi
    24-04-2012
    Tecrbe Puan
    21

fr4nk Nickli yeden Alnt
    Rica ederim ne demek. Bu arada Rogan ile ilgili ve minoxil forte ierik deitirildiini sylyorlar ve etkisiz olduunu. Trkiyede ise anlarm piman oldum imdi kirkland minoxil sipari etmediime en azndan ierii minoxildir.
    yok hocam sitelere bakma sen ya.. rogan gzeldir bende kullandm.minoxil fortede gzeldir..hem bu arada forumdaki insanlar kimyacmda ieriini anlayabiliyorlar..bazlar ok atp tutuyor..
    pakito evrimd

yelik tarihi
    02-06-2012
    Tecrbe Puan
    14

yi o zaman ben rogaine kullanmtm direk orjinal 6. ayda braktm alar canlanmt koyuduruyordu. Bu sefer inatlatm minoxil olayna bir sene kullanacam ilk 6 kr aldm bile. Shenmin etkisi netlesin diye bekliyorum gelimeler gzel. Shenmin ve dier kullandklarmada devam edeceim dht basklamada iyi etkili oldu bende. En azndan yan etkisiz doal.
    fr4nk evrimd