ye Girii
Pencereyi kapat

Konusu Cilt Lekeleri forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an Expigment Krem Nasl Kullanlr konusunu incelemektesiniz. Bu konu expigment, krem, kullanlr, nasl Merhaba arkadaslar il ve gunes lekeler cn su meshur expigment kremn kullananlarn nasl kullandklarn ve

Bu konu 28194 kez grntlendi ve 4 yorum yazld.

Bra - ait Kullanc Resmi (Avatar) Member
    yelik tarihi
    22-03-2012
    Tecrbe Puan
    8
    Question

Expigment Krem Nasl Kullanlr

Merhaba arkadaslar il ve gunes lekeler cn su meshur expigment kremn kullananlarn nasl kullandklarn ve sonuclarn merak edyorum. Arkadalar Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

http://www.sacimtedavisi.com/cilt-le...an-var-mi.html
    Bra evrimd

Deniz - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    29-11-2012
    Tecrbe Puan
    0

Sayin Bsra Hanim, ben 33 yasinda bir beyim. Trkiyeden tavsiye zerine aldigim Expigment %4` 1 ay kullandim ve sonrasinda asiri kizariklik soyulmalar oldu ve ara verdim. Almanyada yasadigim icin fazla gnes yok, ama buna ragmen Gnes Koruyucu Krem kullandim. Yzmdeki lekeler icin kullandigim bu krem ilk kullanimimda biraz olumlu yanit verdi ve soyulmalar bitti. Lekeler tam gitmedigi icin 15 gn sonra tekrar 1 aylik daha kullandim, tekrar kirismalar kizarmalar ve soyulmalar oldu. Toplamda sabah ve aksam 2 ay olarak 2 tp %4lk Expigment Kullandim. Simdi 1 Haftadir Tedaviyi durdurdum, soyulmalar ve kizarikliklar gecti. Fakat simdi Kremi uyguladigim yerler Morluk ve Koyulasmis Sekilde. Yzmdeki Lekeler, Karartilar; Epilasyon sonrasi lekeleri ve Gzyasi Lekeleri Olarak Duruyor. Bu Morluklar ve Lekelerin Daha Fazla Kararmasi Normal mi? Normal Degil ise ne yapmam Gerekli? Tesekkr ederim.
    Deniz evrimd

Bra - ait Kullanc Resmi (Avatar) Member
    yelik tarihi
    22-03-2012
    Tecrbe Puan
    8

Expigment %4 krem kullanm genelde 2 aydr bu sreden sonras kullanlmas tavsiye edilmez. kremi kullandktan sonraki 1 hafta iinde ciltte yanma kzarklk ve tahri oluur daha sonradanda soyulmalar olumaya balar. bu kremi sadece koyu lekeli blgelere ok az ve kirbit ucu kadar srmelisiniz cilt zamanla alacaktr srdkten sorna kesinlikle gne kremi kullanmadan darya kmayn. 2 ay kullandktan sonra belirtilerinizde iyileme grlmezse krem kullanmn brakn ve ciltdeki soyulmalar bekleyin.eer kararmalar dzelmesse bir cilt hekimine grnmeniz gerekir
    Bra evrimd

chemist35 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    26-04-2011
    Tecrbe Puan
    12

chemist35 evrimd

chemist35 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    26-04-2011
    Tecrbe Puan
    12

Deniz Nickli yeden Alnt
    Sayin Bsra Hanim, ben 33 yasinda bir beyim. Trkiyeden tavsiye zerine aldigim Expigment %4` 1 ay kullandim ve sonrasinda asiri kizariklik soyulmalar oldu ve ara verdim. Almanyada yasadigim icin fazla gnes yok, ama buna ragmen Gnes Koruyucu Krem kullandim. Yzmdeki lekeler icin kullandigim bu krem ilk kullanimimda biraz olumlu yanit verdi ve soyulmalar bitti. Lekeler tam gitmedigi icin 15 gn sonra tekrar 1 aylik daha kullandim, tekrar kirismalar kizarmalar ve soyulmalar oldu. Toplamda sabah ve aksam 2 ay olarak 2 tp %4lk Expigment Kullandim. Simdi 1 Haftadir Tedaviyi durdurdum, soyulmalar ve kizarikliklar gecti. Fakat simdi Kremi uyguladigim yerler Morluk ve Koyulasmis Sekilde. Yzmdeki Lekeler, Karartilar; Epilasyon sonrasi lekeleri ve Gzyasi Lekeleri Olarak Duruyor. Bu Morluklar ve Lekelerin Daha Fazla Kararmasi Normal mi? Normal Degil ise ne yapmam Gerekli? Tesekkr ederim.
    nasl tedavinizi uan da hocam
    chemist35 evrimd

Bu Konudaki Etiketler

expigment , krem , kullanlr , nasl

Etiket Bulutu Ana Sayfas