ye Girii
Pencereyi kapat

Sakal karmak iin %100 zm

Konusu Sakal karma Yntemleri forumundadr ve tarafndan yazlmtr. u an Sakal karmak iin %100 zm konusunu incelemektesiniz. Bu konu cikarmak, cozum, karmak, zm, icin, sakal Merhaba arkadalar ben 7 senedir sakal karmak ile uraan gen biriyim, sakal iin her trl vr zvr ne varsa

Bu konu 246175 kez grntlendi ve 283 yorum yazld.

CAKIR - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    29-04-2011
    Tecrbe Puan
    0
    Thumbs down

Sakal karmak iin %100 zm

Merhaba arkadalar ben 7 senedir sakal karmak ile uraan gen biriyim, sakal iin her trl vr zvr ne varsa hepsini denedim gerektiinde para da verdim gerektiinde salmdan da verdim ama ne yazk ki hi fayda gremedim.

4-5 Ay minoksidil kullandm gayet net sakallarm kmt ne yazk ki ilac braknca herkesde olduu ve olaca gibi sakallarm dkld. Bunun kesinlikle zm yok.

Herkes sarmsa duymutur ama nemli olan burada sarmsa dikkatlice kullanmak neden diye soracak olursanz dikkatsiz bir ekilde kullanrsanz sakal kklerini yakp geri dn olmayan bir yola girebilirsiniz, ben 4 sene nce sarmsa bir ka kere denemitim ama altn izerek sylyorum bir ka kere... uanda ise haftada bir kere kullanyorum o da msait olduum bir gne denk geliyor. Kullanma eklim ise aynen u, ncelikle kk iyi nfus edebilmesi iin tra edilmi bir yz ustura yada tra ba farketmez ama temiz olsun. Ondan sonra 1 di sarmsak bu sarmsa 5 dzenli paraya bln. Sarmsa yznz yakmayacak ekilde srn eer ok yakacak olursa azar azar srn, 1 saat kadar bekletin sonrasnda ise sabunla iyice ykayn 1 gnde kokusu geer ki ben uana kadar kimseye hissetirmedim, bu ekilde haftada bir uygular iseniz emin olun 4-5 ay da iyi bir sakala sahip olacaksnzdr. Benim bu dzenli uygulamay kullanal 1 ay olmad ama belirgin yeni kkler kmaya balad kesinlikle faydas var, ileri ki zamanlarda resimlerle de yardmc olacam.
    unu da sylemeden edemeyeceim, haftada 2 kere B12 vitamini ve NKO kullanmanzda da saknca yoktur ama kesinlikle bir yan etkisi grldnde braklmaldr. Ciddi sorunlara yol aabilir. B12 vitamini ve inko sakaln yapsuna direk etki eder. 3-4 gnde bir b12 ve inkonun zarar olmayacaktr. Bu inko ve b12 gste ve ellerde de kllanma yapmaktadr...

Sayglarmla CAKIR.

CAKIR evrimd

aydemir - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    27-04-2011
    Tecrbe Puan
    18

Cakr hogeldin ncelikle sarmsak sakal m karyor ?
    aydemir evrimd

yelik tarihi
    29-04-2011
    Tecrbe Puan
    0

Hayr sarmsak sakal karmaz yalnzca srld blgedeki kan akn hzlandrr, bu hzlandrma da oradan olan kl kklerine can verir, bu saye de sakal km olur ve kesinlikle sarmsakla kan sakallar doaldr ve dklmez.
    CAKIR evrimd

chemist35 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    26-04-2011
    Tecrbe Puan
    13

E o zaman bunu sala lkilendirebiliriz yle deil mi.....Dermarol kullanmaya gerek yok...
    chemist35 evrimd

yelik tarihi
    29-04-2011
    Tecrbe Puan
    0

Dermarol'un ne olduunu bilmem ama unu bilirim ki sarmsak sada da etkilidir, akaklara fayda salayabilir, eer blgede hi tyse yoksa oradan umudu kesin.
    CAKIR evrimd

yelik tarihi
    29-04-2011
    Tecrbe Puan
    0

karahan bey, eer kullanacanz blge de ty varsa sarmsa kullanp oray canlandrabilirsiniz eer salar genetik olarak byleyse sadece geciktirebilirsiniz...
    CAKIR evrimd

chemist35 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    26-04-2011
    Tecrbe Puan
    13

CAKIR Nickli yeden Alnt
    Dermarol'un ne olduunu bilmem ama unu bilirim ki sarmsak sada da etkilidir, akaklara fayda salayabilir, eer blgede hi tyse yoksa oradan umudu kesin.
    Dermarol 0,5 mm ve 1 mm Yuvarlak 100 kadar inesi olur ,Demarrol zayf ve sa kmasn istenilen blgeye srlerek kanlanmay hzlandrmak ama ve sonrasnda minoxun daha etki etmesini salamak.
    chemist35 evrimd

onur57 - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    16-01-2012
    Tecrbe Puan
    0

Sa karmak iin piyasadaki en etkili rn, memnun kalmazsanz paranz iade, http://bit.ly/vaBAPp
    onur57 evrimd

Krofesyonel - ait Kullanc Resmi (Avatar) Senior Member
    yelik tarihi
    07-06-2012
    Yer
    Ankara
    Tecrbe Puan
    22

Beyler bu yntemi uygulayan oldu mu ? Bir de sizce dermaroller sakalda fayda salar m ?
    Krofesyonel evrimd

safseytan - ait Kullanc Resmi (Avatar) Junior Member
    yelik tarihi
    31-07-2012
    Tecrbe Puan
    0

CAKIR Nickli yeden Alnt
    Merhaba arkadalar ben 7 senedir sakal karmak ile uraan gen biriyim, sakal iin her trl vr zvr ne varsa hepsini denedim gerektiinde para da verdim gerektiinde salmdan da verdim ama ne yazk ki hi fayda gremedim.

4-5 Ay minoksidil kullandm gayet net sakallarm kmt ne yazk ki ilac braknca herkesde olduu ve olaca gibi sakallarm dkld. Bunun kesinlikle zm yok.

Herkes sarmsa duymutur ama nemli olan burada sarmsa dikkatlice kullanmak neden diye soracak olursanz dikkatsiz bir ekilde kullanrsanz sakal kklerini yakp geri dn olmayan bir yola girebilirsiniz, ben 4 sene nce sarmsa bir ka kere denemitim ama altn izerek sylyorum bir ka kere... uanda ise haftada bir kere kullanyorum o da msait olduum bir gne denk geliyor. Kullanma eklim ise aynen u, ncelikle kk iyi nfus edebilmesi iin tra edilmi bir yz ustura yada tra ba farketmez ama temiz olsun. Ondan sonra 1 di sarmsak bu sarmsa 5 dzenli paraya bln. Sarmsa yznz yakmayacak ekilde srn eer ok yakacak olursa azar azar srn, 1 saat kadar bekletin sonrasnda ise sabunla iyice ykayn 1 gnde kokusu geer ki ben uana kadar kimseye hissetirmedim, bu ekilde haftada bir uygular iseniz emin olun 4-5 ay da iyi bir sakala sahip olacaksnzdr. Benim bu dzenli uygulamay kullanal 1 ay olmad ama belirgin yeni kkler kmaya balad kesinlikle faydas var, ileri ki zamanlarda resimlerle de yardmc olacam.
    unu da sylemeden edemeyeceim, haftada 2 kere B12 vitamini ve NKO kullanmanzda da saknca yoktur ama kesinlikle bir yan etkisi grldnde braklmaldr. Ciddi sorunlara yol aabilir. B12 vitamini ve inko sakaln yapsuna direk etki eder. 3-4 gnde bir b12 ve inkonun zarar olmayacaktr. Bu inko ve b12 gste ve ellerde de kllanma yapmaktadr...

Sayglarmla CAKIR.
    Kardeim imdi benim sakallarm da yanak ksm tam kapanmad ikitane ufak boluk var,minox kullansam ksa,braknca dkleceini slemisin,braknca eski halinimi alr azda olsa biraz sakal kalmazm,dklecekse normal ilasz sakallarmzdan biey gtryomu yani ila kullanmadan nceki ckan sakalmzn bana biey geliyomu...
    alnt yaparak cevaplarsanz sevinirim...
    safseytan evrimd